Niečo o mne

Volám sa Peter Podbehlý, mám 39 rokov a som šťastne ženatý s manželkou, ktorá má maďarské korene. Máme spolu jedno dieťa a v domácnosti sa tešíme aj zo spoločnosti dvoch psov. Som zásadový človek, ktorý ctí tradičné hodnoty ako sú láska, pravda, česť, priateľstvo a vernosť. Tieto hodnoty tvoria aj základ  výchovy nášho syna. Som jeden z Vás, som občan, otec, syn, manžel, priateľ aj kolega. Posledných pár rokov bývam v lokalite za troma mostami. Pred tým som býval pred nimi (M.R. Štefánika, Komárňanská ul.).

Od svojich dvadsiatych rokov pracujem vo verejnej správe ako policajt. Za ten čas som prešiel viacerými odbornými funkciami. Posledných pár rokov pracujem ako tím líder operačného odboru s pracovnou dobou na 24 hodinové zmeny. Mám svoju zodpovednú a profesionálnu prácu rád a beriem ju s plnou vážnosťou ako poslanie. Dáva mi však navyše aj benefit – dostatok voľného času na rodinu aj občianske aktivity v našom meste. Môžete ma stretnúť v našom meste na prechádzkach s rodinou a psami, na bicykli, na Sihoti, pri behu na Zúgov, či v miestnych lokálnych obchodíkoch a reštauráciách.

Strednú školu som absolvoval v bývalej SPŠE Nové Zámky. Základnú vojenskú službu vo VÚ-4961 Štúrovo-Nána. Som inžinierom personálneho manažmentu a bakalárom v zameraní  na verejnú správu. Časť štúdia verejnej správy som vyštudoval v Nových Zámkoch. Moje záverečné práce sú dostupné a rád poskytnem poradenstvo a externé konzultácie budúcim absolventom.

V záujme transparentnosti som sa rozhodol všetky moje doterajšie články na mojich stránkach aj po komunálnych voľbách ponechať. Veľmi jednoducho si tak môžete  o mojom charaktere urobiť obraz a vystaviť mi tak vysvedčenie.