KTO NÁM VLÁDNE V NOVÝCH ZÁMKOCH ?

Zdroj foto a info: novezamky.sk

Pred voľbami som občanom verejne sľúbil, že vynaložím určité úsilie na zverejnenie majetkových pomerov a príjmov verejných funkcionárov (poslancov a primátora mesta). Tento sľub Vám dnes plním, pretože nemám čo skrývať.

Predchádzala mu verejná výzva vo verejnej FB skupine VEREJNÁ KONTROLA NOVÉ ZÁMKY, aj môj článok PODNET GENERÁLNEMU PROKURÁTOROVI  .

Marec 2021 sa tak stáva pre Nové Zámky historickým míľnikom v transparentnosti našej samosprávy. Prvý krát v histórii tak vyšli na  svetlo sveta „majetkové priznania“ verejných funkcionárov. (Primátora mesta a poslancov MsZ NZ).

Nech sa páči….tu na tomto odkaze môžete majetky a príjmy funkcionárov za rok 2019 podrobiť verejnej kontrole, pretože práve to je účelom ústavného zákona č 357/2004 o „konflikte záumov“. Zistíte, kto nám vládne v príjmoch, a môžete si urobiť obraz aj o majetkoch, či ostatných skutočnostiach  /ne/nachádzajúcich sa v týchto priznaniach.

Zdroje:

https://www.novezamky.sk/oznamenia-verejnych-funkcionarov/ds-1720/p1=32469

https://www.novezamky.sk/rokovanie-zastupitelstva-prerusili-a-varosi-kepviselo-testulet-uleset-megszakitottak/d-38806/p1=33473

Peter Podbehlý